O penzionu

Penzion Mezi lesy je bývalým závodním rekreačním zařízením jedné dřevařské firmy. Dříve než ho předěláme (to víte, projekt, povolení, peníze), pronajímáme ho.dumvzime

Nabízíme ubytování v sedmi pokojích ve dvou podlažích. V každém pokoji je stůl se židlemi a televize. Vždy dva pokoje mají společnou vybavenou kuchyň (lednice s mrazákem, sporák, mikrovlnka, nádobí, příbory atd.) a koupelnu se sprchou a toaletou. Penzion má také společenskou místnost. Celková kapacita je 29 lidí.

Cena za ubytování je cca 250 Kč - 350 Kč/osoba/den podle délky pobytu, počtu ubytovaných a způsobu rezervace. V případě delších pobytů ve větších skupinách rádi dojednáme speciální cenu.

V penzionu máme povlečení, ale ručníky je třeba mít vlastní. Wi-fi signál neunese sledování filmů, ale k dispozici je. U penzionu je vlastní parkovací plocha, zamykatelná bouda na kola a podobné vybavení. Máme také dostatek dřeva na táboráky. Výhodou penzionu je také vlastní dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm.

Penzion je na polosamotě, v nejbližším okolí nemáme žádného souseda, jen les. A potok. Penzion leží na území Národního parku Šumava. Budeme rádi, když se budete u nás (ale i kdekoliv jinde) chovat ohleduplně k přírodě!